مداحی های فشی

اولین و تنها منبع خبری و مذهبی روستای فش

۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

دانلود کتاب عزاداری های نامشروع

عزاداریهای نامشروع

آیت الله جبل‌عاملی پس از مشاهده پاره ‌ای از محافل عزاداری آمیخته به خرافات و بدعتها، درصدد پاکسازی و اصلاح این مجالس برآمده و به تحریر این رساله و نشان‌ دادن برخی از مواضع تحریف در عزاداری حسینی پرداخت و مرحوم جلال آل احمد در سال 1322 آنگاه که به تازگی از نجف اشرف بازگشته و در انجمن اصلاح فعالیت داشت اقدام به ترجمه این اثر کرد.
رونوشت از سایت کتابک 
http://ketabnak.com/book/1717/%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9?dlid=1717&page=all#versions
موافقین ۰ مخالفین ۰

تقاضا جهت دعا برای استاد شجریان و همه بیماران

                                                                                    یا اسما دوا و ذکر و شفا

 

چند اثر از مذهبی از استاد شجریان

 


 

دانلود مستقیم
عنوان: استاد محمدرضا شجریان
حجم: 5.39 مگابایت

 


 

دانلود مستقیم
عنوان: استاد شجریان
حجم: 13.1 مگابایت

 

دعای ربنا ایشان هم به زودی ارسال می شود

 

 

 دانلود دعای کمیل 

دانلود مستقیم
عنوان: دعا کمیل
حجم: 8 مگابایت
 

موافقین ۰ مخالفین ۰
خلاصه ای از نوروز 95

خلاصه ای از نوروز 95

به نام خداوند مقلب القلوب کننده دل ها 

ابتدا تبریک بگم سال نو رو به همه مردم جهان و آرزوی سلامتی برای استاد آواز ایران محمد رضا شجریان و شفای همه بیماران امیدوارم سال خوبی رو داشته باشید .

اما بگم از حاشیه های سال جدید و از عکس اندازی هام بر روی پشت بام امام زاده و خانه ی یکی از دوستان که یه عده فکر می کردن رفتم چشم چرونی که حالا من اون ضرب المثل روشون عملی نمی کنم اما تقضا دارم که قضاوت علکی نفرمایند عکس های زیارت اهل قبور امسال رو گرفتم نه برای یه پست راجب عید همین بس .

و این که یه عده می گفتن من به خاطر اندیشه سیاسیم لیاقت اداره این وبلاگ ندارم دو نکته به این اساتید می فرمایم :

1- من تا به امروز حتی یک پست سیاسی منتشر نکرده و نخواهم کرد چون دلیلی برای این قضیه ندارم حالا اگر دوست دارید که ساسی باشه من برای اونم راه علاجی دارم 

2- سعی کنید اندیشه اکثریت روستا رو که همه ما میدونیم چیه رو قالب بر نظر خودتون نکنید بگریم که هنوز هستند و لازم دارند کسانی در این روستا که مدعی هستند باید روستا آقا بالا سر داشته باشد ر قضیه دانشگاه آزاد داشت و دیدیم که چه نتیجه ای داشت پس لطفا تکرار مکررات نکنید و حال مردم را بیشتر از این نگیرید.

من بار ها گفته ام و می گویم حدف من از ارسال مطالب زنده نگه داشتن مراسمات فش هست حالا هر کس که می خواهد بر خورد سلیقه ای کند راه باز و جاده دراز .

موافقین ۰ مخالفین ۰
Instagram